سیستم آموزشی آموزشگاه زبان مهرنگار مبتنی بر سری کتاب های Four Corners می باشد که یکی از جدیدترین و محبوب ترین سیستم های آموزشی انگلیسی می باشد.مهرنگار یکی از آموزشگا های پیشرو در استان یزد در استفاده از سیستم آموزشی Four Corners می باشد. این سیستم در بسیاری از آموزشگاه ها و موسسات زبان جایگزین سیستم اینترچنچ شده است
‎:در ذیل به گزیده ای از ویژگی های این سری کتاب های آموزش زبان می پردازیم
۱٫ مناست ترین شیوه برای تافل و آیلتس
۲٫ مکالماتی ضروری و آسان برای بخاطر سپردن
۳٫ محتوای کاربردی ، متناسب با نیازهای روزمره
۴٫ گسترش دامنه لغات با اثرگذاری بالا
۵٫ گرامر پیشتیبان زبان آموز
۶٫ برنامه مباحثه منحصر بفرد
۷٫ آموزش تلفظ صحیح کلمات برمبنای لهجه امریکایی
۸٫ بکارگیری موسیقی و فیلم جهت یادگیری هرچه بهتر مطالب
۹٫ نوشته Jack C. Richards که یکی از افراد شناخته شده جهانی در زمینه آموزش زبان می باشد.
‎هر یک از کتاب های سطح بزرگساال شامل کتاب دانش آموز،کتاب کار و سی دی فایل های صوتی و DVD می باشد که هر کدام در طول چهار ترم تدریس خواهند شد.همچنین لازم به بیان است که تعداد جلسات تشکیل کلاس در طول یک ترم ۲۰جلسه می باشد که بصورت ۲ روز در هفته برگزار می شود.بعد از پایان دوره فورکرنرز که دو سال بطول خواهد انجامید،زبان آموزان گواهی پایان دوره را از آموزشگاه دریافت خواهند کرد.

‎در ادامه،دوره تکمیلی کتاب های فوق به نام Passages تدریس خواهد شد که شامل دو جلد می باشد.این دوره پیشرفته یک سال به طول خواهد انجامید که زبان آموز پس از گذراندن آن به سطح پیشرفته از زبان دست پیدا خواهد کرد و قادر خواهد بود در امتحانات بین المللی همچون Toefl و یا Ielts در صورت نیاز شرکت و نمره بالایی را کسب نماید.
* زبان آموزانی که دوره پیشرفته آموزشگاه را با موفقیت بگذرانند می توانند در صورت علاقه به تدریس درخواست خود را به دفتر آموزشگاه تحویل دهند و پس از پشت سر گذراندن موفقیت آمیز دوره TTC در آموزشگاه مشغول به تدریس شوند.

مهارت ها

عکاسی 90%
طراحی 80%
بازاریابی 70%

فناوری

مدیر خلاق : مهندس جبین پور

طراح: مهندس آزرم

برنامه نویس: مهندس فلاحتی

 ابزاروردپرس ابزاروردپرس تحولی بزرگ در وردپرس ایران افزونه یا پلاگین های بسیاری وجود دارند که پس از نصب امکانات ویژه ای را به سایت شما اضافه می کنند. این افزونه ها نیز همانند قالب ها ارزشمند هستند   .