سطح آموزشی نوجوانان

در بسیاری از آموزشگاه های زبان،از کتاب هاي سطح بزرگسالان برای گروه سنی نوجوانان نیز استفاده می شود که این باعث دلزدگی زبان آموزان در ترم های ابتدایی می گردد به نحوی که بسیاری از آن ها بدون کسب نتیجه دلخواه یادگیری زبان را رها می سازند.با توجه به این امر،آموزشگاه زبان مهرنگار سعی نموده است با انتخاب دوره آموزشی کانکت،به زبان آموزان کمک نماید تا حداکثر استفاده را از وقت و کلاس خود داشته باشند.
‏@mehrnegarls
‏‎دوره کانکت كه اولين بار در آموزشگاه زبــان مهرنگار در مهريز مورد استفاده قرار گرفت یکی از بهترین دوره های آموزشی زبان در دنیا می باشد که توسط نویسنده مطرح کتاب های زبان Jack C. Richards نوشته شده است.این دوره زبان حاوی مطالب آموزشی با توجه به گروه سنی نوجوان می باشد بطوریکه یادگیری زبان را برای آنان واقعی تر و موثرتر می گرداند.زبان آموزان در کنار مهارت صحبت کردن با مهارتهای شنوایی، نوشتاری و خواندن نیز آشنا می شوند.
با توجه به تغييرات عمده انجام گرفته در سيستم آموزشي زبــان مدارس،دانش آموزاني كه اين دوره آموزشي را در مهرنگار گذرانده اند هيچ دغدغه خاطري را نسبت به درس زبــان مدرسه ندارند.
لازم به تذکر است که زبان آموزان بعد از تکمیل موفقیت آمیز دوره کانکت گواهی مربوط به پایان این دوره را دریافت می نمایند و در ادامه وارد سطح بزرگسال كه کتاب های Four Corners در آن تدريس مي شوند خواهند شد.